O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów gastronomicznych i biurowych, produktów do sprzątania i chemii profesjonalnej. 
Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Wyróżnia nas wysoka dbałość o jakość oferowanych produktów, a zadowolony i usatysfakcjonowany klient jest dla nas wartością stanowiącą miarę naszego sukcesu. Dlatego mając na uwadze zróżnicowane potrzeby obecnych i przyszłych klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dostosować ofertę do wymagań.

W ciągu naszej 3 letniej pracy zaufało nam ponad 400 firm, w tym okresie sprzedaliśmy około 16 biliardów produktów. Naszą strategią jest rozwój, znaczną rolę w rozwoju firmy Zoompack odgrywa ekologia. Wpieramy a wręcz chcielibyśmy stać się częścią różnego rodzaju organizacji związanych z ochroną naszej planety. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasze produkty nie miały negatywnego wpływu na środowisko, dlatego poszerzyliśmy naszą gamę produktów o artykuły biodegradowalne oraz kompostowalne.

Nasza marka

Marka Gasto to połączenie ekonomii oraz ekologii.
Przedstawiamy Państwu dwie linie produktów, które mamy nadzieję, spełnią Państwa oczekiwania: Linia Bio oraz Linia Classic.

Linia Bio skierowana jest do klientów idących z duchem czasu i ceniących sobie ponad wszystko ekologię. Produkty z tej gamy, są wykonane z naturalnych surowców, dzięki czemu są w pełni biodegradowalne oraz kompostowalne. Linia Classic to różnorodne produkty skierowane dola klientów szukających dobrej jakości za rozsądną cenę.

Odpowiednio skomponowane i dopasowane linie produktów Gasto sprostają wymaganiom każdego klienta.

Co nas wyróżnia?

ATRAKCYJNY ASORTYMENT

OFERUJEMY PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, NASZE ARTYKUŁY SĄ WYKONANE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY DETAL. NASZA OFERTA ZAWIERA SZEROKI WACHLARZ PRODUKTÓW DOSTOSOWANYCH DO POTRZEB KLIENTA.

WYGODA SKŁADNIA ZAMÓWIEŃ

ZŁOŻYSZ ZAMÓWIENIE W NAJDOGODNIEJSZY DLA CIEBIE SPOSÓB: TELEFONICZNIE, U PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO, W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM LUB E-MAIL’EM. TWOJA WYGODA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.

FACHOWE DORADZTWO

WIEMY WSZYSTKO O NASZYCH PRODUKTACH, DLATEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ. PRACOWNICY DZIAŁU HANDLOWEGO I PRZEDSTAWICIELE ODPOWIEDZĄ NA KAŻDE PYTANIE OD RODZAJU UŻYTEGO SUROWCA PO WYTRZYMAŁOŚĆ NA RÓŻNE CZYNNIKI ZEWNĘTRZNE.

BEZPOŚREDNIA PREZENTACJA

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI REGULARNIE ODWIEDZAJĄ NASZYCH KLIENTÓW. INFORMUJĄ O NOWOŚCIACH I DORADZAJĄ W POTRZEBIE. MOŻESZ NA NICH LICZYĆ W KAŻDEJ SYTUACJI.

ZNAJDŹ NAS

TEL. : +48 58 727 77 72

ZOOMPACK
UL. UCZNIOWSKA 48
80-530, GDAŃSK